Redoxon Yeni Reklam Kampanyası ile Ailelere Sesleniyor “Redoxon ile Ailecek Gardınızı Alın”

Bayer Tüketici Sağlığı ürünlerinden takviye edici gıda statüsünde yer alan Redoxon Üçlü Etki, yeni reklam kampanyasını izleyici ile buluşturdu. “Redoxon Ailesi”nin eğlenceli maceralarını izleyeceğimiz serinin ilk filminin yönetmen koltuğunda Can Pehlivanlı oturuyor.

 

Redoxon herkese “Gardını Al” diyerek çıktığı yolda bu yıl odağına aileleri alıyor ve “Ailecek Gardınızı Alın” diyor. Bağışıklık aslında tek bir kişiyi değil tüm aileyi ilgilendiren bir konu. Okul, iş yeri ve toplu taşıma gibi riskli pek çok farklı alana gün içinde girip çıkıyoruz. Bu sebeple aslında ailenin tek bir ferdi yukarıda belirtilen ortamlardan herhangi birinden etkilendiğinde sorun artık sadece onun değil tüm ailenin ortak sorunu oluyor. Bu doğrultuda yeni reklam filminde çekirdek bir Türk ailesinin günlük yaşamından eğlenceli kareler izleyici ile buluşuyor. Yeni kampanyasında Redoxon, günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz çeşitli risk faktörlerine eğlenceli bir şekilde değinirken, konu bağışıklık olduğunda da önlemin ailecek alınmasını hatırlatıyor.

 

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat, “Yeni kampanyamızda, günlük hayattaki risk algımız ile bağışıklık konusunu birbiriyle konuşturmayı hedefledik.  Nasıl ki bir anne tamiri henüz bitmiş, kontrolü yapılmamış bir asansöre çocuklarıyla binme riskini almıyorsa, bağışıklık konusunu da şansa bırakmaz önlemini alır. Amacımız içeriğindeki C, D Vitamini ve Çinko ile bağışıklığın normal fonksiyonunu destekleyen Redoxon Üçlü Etki ve Redoxon Kids ürünlerimizi Bayer güvencesi ile tüm Türkiye’ye sunmak. Umarım bir yandan bağışıklık hatırlatması yaparken bir yandan da gülümseten bir etkisi olur.” dedi.

 

Redoxon Üçlü Etki Hakkında

Redoxon C, D Vitamini ve Çinko içeren takviye edici gıdadır. İçeriğindeki C, D vitamini ve Çinko ile bağışıklığın normak fonksiyonuna katkıda bulunur. Redoxon Üçlü etki portakal aromalıdır ve efervesan formundadır. Tabletler 1 bardak su içinde eritilerek içilir. 1 efervesan tablet 1000 mg C Vitamini, 10 mcg D Vitamini ve 10 mg Çinko içerir.

 

Redoxon Kids Hakkında

Redoxon C, D Vitamini ve Çinko içeren takviye edici gıdadır. İçeriğindeki C, D vitamini ve Çinko çocuğunuzun bağışıklığının normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Redoxon Kids gummy formundadır ve portakal, çilek, papaya aromalıdır. 4-10 yaş arası çocukların kullanımına uygundur ve günde 2 gummy tüketilebilir. 2 adet çiğnenebilir gummy 60 mg C Vitamini, 10 mcg D Vitamini ve 5 mg Çinko içerir.

 

Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için gereklidir.