Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve GelişimBayer Türkiye olarak, sürekli eğitim programlarıyla çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktayız. Çalışanlarımızın kısa vadeli teknik ve kişisel gelişim eğitimi ihtiyaçları ve uzun vadeli, kariyer gelişim planları içinde, ileride görev alacakları düşünülen pozisyonlara onları hazırlayabilmek için gelişim programları düzenlemekteyiz.

 

Eğitim ve Gelişim prensiplerimiz;

 

  • Çalışanlarımızın Bayer’e getirdikleri yeteneğe değer verir ve zengin bilgi birikimleri ve fikirlerinden faydalanmayı amaçlarız.

  • Çalışanlarımızın kişisel gelişimleri için sorumluluk almasını bekleriz.

  • Birbirinden ve yöneticilerden öğrenme yaklaşımına inanır, tüm yöneticilerimizin çalışanlarının gelişimlerinden sorumlu olduğuna inanırız.

  • Liderlik potansiyelinin erkenden tanımlanarak sürekli gelişiminin sağlanmasını stratejimizin önemli anahtarlarından biri olarak görürüz.

  • Konusunda uzman kişilerin Bayer’e getirdiği kariyer yolları ve gelişim ölçümlerinin değerinin farkındayız.

 

Bayer olarak çalışanlarımızı bugünün ve geleceğin zorluklarına hazırlıyoruz. Amacımız eğitim kültürümüzü geliştirerek gelecekteki başarımızı da garanti altına almaktır. Çalışanlarımızın Bayer stratejisini doğru bir şekilde hayata geçirebilmeleri adına gerekli olan beceri ve yetkinliklerini geliştirmek için lokal ve global birçok sınıfiçi ve işbaşı eğitim programlarımız bulunmaktadır.

 

Ayrıca çalışanlarımızın ihtiyaçlarına göre Koçluk, Mentorluk, 360° Geri Bildirim, Gelişim Diyaloğu gibi çeşitli gelişim araçları bulunmaktadır.