Kariyer ve Yetenek Yönetimi

 

Kariyer-ve-yetenek

Bayer’de çalışanlarımızın kariyer gelişimine büyük önem veriyoruz. Çalışanlarımızın gelişim alanlarını belirleyip, ihtiyaçları yönünde eğitimler düzenliyor, onlara dünyanın birçok noktasında önemli kariyer fırsatları sunuyoruz.

 

Satış kadrolarımız için geliştirdiğimiz Şampiyonlar Ligi, Satış Akademisi, Satış Yönetim Akademisi ve Mini MBA uygulamalarımızla geleceğin yöneticilerini yetiştiriyoruz. Gelişim Görüşmeleri, Mentorluk ve Koçluk süreçlerimizle, yüksek potansiyeli olan çalışanlarımıza gelişim noktalarında katkı sağlamaya çalışıyor, onları yönetsel pozisyonlara hazırlamak için destekliyoruz.

 

Bayer Türkiye olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini en doğru ve objektif şekilde değerlendirebilmek ve yönlendirebilmek için, küresel programlar ile iş birliği içinde, sistematik ve sürekli bir Yetenek Yönetim Sistemi uygulamaktayız.

 

Uluslararası görevlere açık olan ve Yetenek Yönetimi süreci kapsamında, Gelişim ve Değerlendirme Merkezi uygulamalarında potansiyel yeteneklerini gösteren çalışanlarımız, Bayer içerisindeki sistemler sayesinde açılan uluslararası pozisyonları takip edebiliyor ve uygun bulduklarına başvuru yapabiliyorlar.