Consumer Health / Tüketici Sağlığı

Bayer’in Tüketici Sağlığı bölümünde vizyonumuz, daha iyi bir yaşam için kendine bakmayı, günlük sağlık hizmetleri aracılığıyla dünyadaki milyarlarca insan için bir gerçeklik haline getirmektir. Geniş coğrafi etki alanımız, lider ve güvenilir markalardan oluşan portföyümüz sayesinde insanlar, sağlıklarına ve sevdiklerinin sağlığına katkı sağlayarak iyi hissedebilirler. Milyarlarca yaşama dokunarak, küçük hastalıkları tedavi etmek ve yaşamlarını iyileştirmek için onlara güvenli, rahat ve etkin günlük sağlık çözümleri sunmaya yardımcı oluyoruz.

 

Sağlığınızı İyileştirmeye Yardımcı Oluyoruz

Kişisel Bakım, insanların daha sağlıklı hissetmelerine yardımcı olma ve dünya çapında sağlık sistemlerinin daha sürdürülebilir olmasını sağlamada hiç bu kadar önemli olmamıştı. İnsanların günlük sağlığını nasıl iyileştirecekleri konusunda bilgilendirici araçlara, kaynaklara ve bilgilere erişim sağlayarak bireylerin ve toplumun bir bütün olarak yaşamları üzerinde olumlu bir etki sağlıyoruz. Sağlıklı yaşamı tercihindenürünlerin etkili bir şekilde kullanımına, uygun kendi kendine teşhis ve kendi kendine tedaviyi yöntemlerini desteklemeye kadarbir çok alanda var olarak bilgi ve kişisel bakımı destekliyoruz.

 

Kendine bakmak milyonlarca insan için önem kazanıyor

Küresel ikon markalardan yerel yıldızlara 170’ten fazla marka ile, farklı ve yenilikçi portföyümüzle toplum; dermatoloji, besin takviyeleri, analjezikler, sindirim sağlığı, soğuk algınlığı ve alerji bakımı gibi birçok farklı alanda sağlık ihtiyaçlarını yönetebiliyor.

 

İnovasyon

Günümüzde hızla gelişen sağlık hizmetleri dünyasında inovasyon, insanların sağlık ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olarak ürün geliştirmek için tıbbi uzmanlığımızın gücünü tüketici anlayışıyla nasıl birleştirdiğimizin anahtarıdır. 120 yıl önce AspirinTM’in oluşturulmasıyla kurulan güçlü mirasımızdan, vajinal enfeksiyonları tanımlamak için yenilikçi kendi kendine test olanağı sağlayan CanestenTM gibi daha yeni ürünlere kadar, pazara daha büyük, daha iyi ve daha hızlı çözümler getirmeyi taahhüt ediyoruz.