Consumer Health / Tüketici Sağlığı

Bayer’in Tüketici Sağlığı bölümünde vizyonumuz, daha iyi bir yaşam için kendine bakmayı, günlük sağlık hizmetleri aracılığıyla dünyadaki milyarlarca insan için bir gerçeklik haline getirmektir. Geniş coğrafi etki alanımız, lider ve güvenilir markalardan oluşan portföyümüz sayesinde insanlar, sağlıklarına ve sevdiklerinin sağlığına katkı sağlayarak iyi hissedebilirler. Milyarlarca yaşama dokunarak, küçük hastalıkları tedavi etmek ve yaşamlarını iyileştirmek için onlara güvenli, rahat ve etkin günlük sağlık çözümleri sunmaya yardımcı oluyoruz.

 

Sağlığınızı İyileştirmeye Yardımcı Oluyoruz

Kişisel Bakım, insanların daha sağlıklı hissetmelerine yardımcı olma ve dünya çapında sağlık sistemlerinin daha sürdürülebilir olmasını sağlamada hiç bu kadar önemli olmamıştı. İnsanların günlük sağlığını nasıl iyileştirecekleri konusunda bilgilendirici araçlara, kaynaklara ve bilgilere erişim sağlayarak bireylerin ve toplumun bir bütün olarak yaşamları üzerinde olumlu bir etki sağlıyoruz. Sağlıklı yaşam için toplumu motive ediyor, kişisel bakımlarına dikkat etmeleri, günlük sağlıklı yaşam alışkanlıklarını benimsemeleri ve kendi sağlıkları hakkında söz sahibi olmaları için proje ve çalışmalar yürütüyoruz.

 

Kendine bakmak milyonlarca insan için önem kazanıyor

Farklı ve yenilikçi portföyümüzde küresel ikon markalardan yerel yıldızlara 170’ten fazla marka ile, dermatoloji, gıda takviyeleri, sindirim sağlığı, soğuk algınlığı gibi birçok alanda ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

 

İnovasyon

Günümüzde hızla gelişen sağlık hizmetleri dünyasında inovasyon, insanların sağlık ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olarak ürün geliştirmek için tıbbi uzmanlığımızın gücünü tüketici anlayışıyla nasıl birleştirdiğimizin anahtarıdır. 120 yıl önce AspirinTM’in oluşturulmasıyla kurulan güçlü mirasımızı, dünyadaki yenilikleri ve ihtiyaçları takip ederek günden güne büyütüyor ve tüketicilerimize daha iyi ve daha hızlı çözümler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.