Pharmaceuticals / İlaç

Hero Pharmaceuticals

160 yıllık tecrübemizle hematoloji, kadın sağlığı, kardiyoloji, nefroloji, oftalmoloji ve onkoloji gibi alanlarda insanların yaşamlarında fark yaratan yenilikçi ilaçlar ve yeni terapötik yaklaşımlar araştırıp geliştiriyoruz.

 

Dünya genelinde nüfusun yaşlanması, kronik hastalıkların artmasına ve giderek daha fazla ve çeşitli sağlık sorununun ortaya çıkmasına neden oluyor. Bayer İlaç Bölümü olarak, kalp yetmezliğinden çeşitli kanser türlerine kadar pek çok hastalığın tedavisine yönelik ilaçlar ve yenilikçi tedaviler geliştirerek çağımızın önemli sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz.

 

İş Birliği ve Ortaklıklar Araştırmalarımızı İleri Taşıyor

Yenilikçi ve çığır açıcı teknolojilere odaklanan öncü bir şirket olarak hematoloji, kadın sağlığı, kardiyoloji, nefroloji, oftalmoloji ve onkoloji gibi alanlara yönelik ürün portföyümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilimdeki yeniliklerden ve inovatif çözümlerden yararlanarak tıbbi uygulamaları dönüştürmek ve nihayetinde hastalar için daha iyi sonuçlara ulaşmak istiyoruz. Bunu başarmanın yolunun inovasyonda öncü olmaktan, değer zincirimizin dijital dönüşümünden ve güçlü bir stratejik ortaklıklar ağı kurmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. İş birliği ve ortaklıklar, bize endikasyonlar arasında bilimsel ilişkiler kurma şansı tanıyor; böylece araştırmalarımızı ileri taşıyabiliyor ve hastalar için faydaya dönüştürebiliyoruz.

 

Türkiye, Bayer’in Önemli Klinik Geliştirme Faaliyetlerine Dahil

Türkiye ilaç pazarında ilk 5’te yer alıyoruz ve hemen her yıl Türkiye'deki tıbbi ihtiyaçları karşılayan yenilikçi ürünler piyasaya sürüyoruz. Bayer’in önemli klinik geliştirme faaliyetlerine Türkiye olarak dahiliz. Bu doğrultuda onkoloji, oftalmoloji, kardiyovasküler ve böbrek hastalıklarının da aralarında bulunduğu çeşitli terapötik alanlarda erken faz çalışmalarını yürütüyoruz.

 

Bayer’in globalde yürüttüğü klinik çalışmalar hakkında daha fazla bilgi almak için yurt dışına yönlendirileceğiniz https://clinicaltrials.bayer.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.