Pharmaceuticals / İlaç

Hero Pharmaceuticals

Satış açısından en büyük segmentimiz olan İlaç bölümünde öncelikle kardiyoloji, onkoloji, jinekoloji, hematoloji ve oftalmojinin terapötik alanlarında önemli klinik fayda ve değer sağlayan özel odaklı yenilikçi ilaçları araştırmaya, geliştirmeye ve pazarlamaya odaklanıyoruz. Bu şekilde hastaların, doktorların, sağlık hizmeti verenlerin ve düzenleyici kurumların artan gereksinimlerini ele alıyoruz.

 

Yenilikçi ürünlerimizle, hekimler ve sağlık sigortacılarının artan gereksinimlerini karşılarken, hastalar için terapötik fayda sağlamaya çalışıyoruz.

 

Hastalar için Yeni Terapiler Araştırılması

İlaç keşfi araştırmacılarımız öncelikle kardiyovasküler ve ilgili hastalıklar, onkoloji ve jinekolojik tedaviler üzerine yoğunlaşmaktadır. Yeni aktif bileşenler olarak hizmet edebilecek küçük moleküller veya biyolojikler arıyorlar. Yeni teslimat formları veya daha geniş endikasyonlar aracılığıyla hasta yararını optimize etmek adına ilaçlarımız onaylandıktan sonra bile geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Radyoloji alanında bütünleşmiş çözümler sunmak için düşük radyasyonlu tomografi (BT) ve yüksek alan manyetik rezonans görüntüleme (MRI) için BT uygulamaları, kontrast maddeleri ve enjeksiyon sistemlerinin geliştirilmesine odaklanıyoruz.

 

Başlıca araştırma merkezlerimiz Almanya’da Berlin, Wupperal ve Köln’de, Amerika’da San Francisco’da, Berkeley’de, Finlandiya’da Turku’da ve Norveç’te Oslo’da bulunmaktadır.

 

*Radyoloji Bölümü portföyünde bulunan cihazlar için internet yedek parça fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Üst Düzey Ortaklarla İnovasyon ve Başarı

Kendi araştırma kapasitemizi tamamlayan, akademi ve endüstrideki dış ortaklarla iş birlikleri ve stratejik ittifaklar gerçekleştiriyoruz. Güçlü ortaklıkların yeniliği teşvik ettiğine ve hastalara fayda sağlayan yeni yaklaşımların ortak gelişimi kolaylaştırdığına inanıyoruz. Son yıllarda araştırma ve geliştirme iş birlikleri, lisans anlaşmaları, ortak pazarlama regülasyonları, bölgesel işbirlikleri ve satın almalar gibi çeşitli başarılı işbirliği modelleri geliştirdik.

 

Ayrıca kendi bilim ve yenilik merkezlerimizi işletiyoruz. Amerika ve Asya’daki araştırma ortaklıkları, ABD’de San Francisco ve Cambridge, Çin’de Pekin, Singapur’da ve Japonya’da, Osaka’daki bilim merkezlerimiz aracılığıyla koordine edilmektedir. CoLaborator™ konseptimiz, yaşam bilimleri girişimlerine Bayer, araştırma tesislerinin yakınında, Almanya’da Berlin ve ABD’de ve San Francisco, ABD’de uygun laboratuvar ve ofis altyapısı sağlar. Bayer ayrıca, Grants4Targets™, Grants4Indications™, PartnerYourAntibodies™ ve Grants4Apps™ gibi çeşitli açık inovasyon programları başlatmıştır.

 

Sosyal Sorumluluk

Bayer, ihmal edilen tropikal hastalıklarla mücadelede önde gelen organizasyonlara, aktif bileşenler sağlayarak ücretsiz olarak sağlayarak desteklemektedir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), ilaçlarımızı Latin Amerika’da yaygın olan Chagas hastalığını ve Afrika uyku hastalığını tedavi etmek için kullanıyor.

 

Hormonal kontraseptiflerde pazar lideri olarak, yaklaşık 50 yıldır Bill&Melinda Gates Vakfı da dahil olmak üzere küresel hükümet ve sivil toplum kuruluşları (STK) ağının aile planlaması programlarını destekliyoruz. Bayer, yenilikçi ortaklıklar yoluyla, gelişmekte olan ülkelerdeki kadınların hormonal kontraseptiflere uzun süreli erişimlerinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.