Bayer Türkiye

Genel Kullanım Şartları

Bu web sitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabiidir. Lütfen bu şartlara uymayı kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmayınız. Bu web sitesi (bundan sonra BAYER olarak ifade edilecek olan) Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiştir ve yönetilmektedir. Bu web sitesinde, Genel Kullanım Şartlarında, Genel Kural ve Şartlarımızda, Satış ve Teslimat Şartlarımızdan vazgeçmek veya bunlarda kısmen veya tamamen değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu tür değişiklikleri önceden bildirmeden kendi takdirimize göre yapabileceğimizi dikkatinize sunarız. Bu yüzden, web sitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde şartları yeniden gözden geçirmenizi ve yapılabilecek değişiklik veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

 

Kullanım ve faydalarından vazgeçmek

Bu web sitesinde yayımlanan bütün detaylar, dokümanlar ve görseller sadece BAYER'e aittir. Söz konusu materyaller bu şartlara uyulduğu takdirde kullanılabilir: bütün kopyalarda telif hakkına ilgili ibare yer alacak, bu detaylar sadece kişisel amaçlar için kullanılacak, ticari olarak istismar edilmeyecek, herhangi bir şekilde değiştirilmeyecek ve web sitesinden temin edilen bütün görseller sadece ilgili metin ile birlikte kullanılacak.

 

Ticari markalar ve telif hakkı

Bu web sitesinde belirtilen bütün ürün isimleri BAYER ve BAYER'in yan kuruluşları, şubeleri, lisansörleri veya ortak girişimlerinin ticari markasıdır. Bu ticari markaların veya diğer materyallerin izinsiz veya kötüye kullanımı açıkça yasak olup bahsedilen durumlar telif hakkı, marka veya diğer sınai mülkiyet haklarının ihlali anlamına gelir.

 

Sınırlı sorumluluk

BAYER bu web sitesinde yer alan detaylı bilgileri profesyonel itina çerçevesinde bilgi ve inancına dayanarak dahili ve harici kaynaklardan temin etmiştir. Bu bilgi alanını sürekli olarak genişletmeyi ve güncelleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler BAYER'i, ürünlerini ve hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Ancak, bu web sitesinde yer alan bilgilerin bütünlüğü veya doğruluğu ile ilgili açık veya kapalı olarak herhangi bir ifade kullanılmamış veya bir garanti verilmemiştir. Bu bilginin yayın tarihi itibariyle doğru olmasına rağmen, artık güncelliğini yitirmiş olabileceğini önemle hatırlatırız. Bu yüzden, bu web sitesinden elde ettiğiniz bilgileri herhangi bir şekilde kullanmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu web sitesinde verilen tavsiyeler, hedeflenen süreç ve amaçlara uygunluk açısından özellikle güvenlikle ilgili veri sayfaları ve teknik spesifikasyonlar ile bağlantılı olarak veya ürünlerimiz ile ilgili yapılan tavsiyeler üzerine kendi kontrolünüzü yapmaktan sizi alıkoymaz. Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir tavsiye veya talimata ihtiyacınız olması durumunda bizimle doğrudan temasa geçmenizi rica ederiz. Bu web sitesinin kullanıcıları web siteye ve içeriğine erişimindeki sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş olurlar. Bu web sitesinin yazılması, hazırlanması veya yayınlanmasında görev alan BAYER veya üçüncü şahıslar, bu web sitesine erişimden veya erişim imkansızlığından, web sitenin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan ya da bu web sitesinde yer alan bilgilere güvenmekten kaynaklanan zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz.

 

Üçüncü partilerin web siteleri/linkleri

Bu web sitesi üçüncü şahıs web sitelerine linkler/referanslar içermektedir. Söz konusu linkleri sunması BAYER'in bunların içeriğine onay verdiğini göstermez. Ayrıca, BAYER bu tür web sitelerine erişilebilmesi ve içerikleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir şekilde bu tür içeriklerin kullanımından kaynaklanan zarar veya ziyanın sorumluluğunu üstlenmez. BAYER, bilgi vermek amacıyla bağlantısı verilen sayfaların aynı kalitede olacağını garanti etmemektedir. Bu web sitelerine linkler kolaylık sağlamak üzere sunulmuştur. Bu web sitelerine erişimde risk kullanıcılara aittir.

 

Sizin tarafınızdan sunulan detaylar

Bu web sitesinin kullanıcıları BAYER'e gönderdikleri detayların içeriği ve doğruluğu konusunda bütün sorumluluğu taşır ve bu tür detaylar ile ilgili olabilecek üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmediğini garantiler. Sunulan bilgiler kişisel veri içermediği sürece, BAYER bu tür bilgileri kaydedebilir ve bu bilgileri istatistiksel analiz veya başka bir ticari amaç için kullanabilir. Özellikle, BAYER, bu tür mesajlarda yer alan fikir, buluş, tasarı, teknik ve ekspertiz dahil içerikleri, ürün veya hizmetleri geliştirilmesi, üretim ve/veya pazarlanması gibi herhangi bir amaç için kullanma ve bunları derleyip herhangi bir kısıtlama olmaksızın üçüncü şahıslara sunma hakkına sahiptir.

 

Uluslararası kullanıcılar

Bu web sitesi BAYER Türk Kimya San. Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncellenmektedir. Söz konusu web sitesi sadece Türkiye'de kullanılabilir. BAYER bu web sitesinde yer alan detayların Türkiye dışındaki yerlerde de doğru olduğuna dair garanti vermez ve özellikle ürün ve hizmetlerin aynı görünüm, aynı boyut veya aynı şartlarda mevcut olduğunu garantilemez. Bu web sitesine Türkiye dışından erişiyorsanız veya içeriğini Türkiye dışından yüklüyorsanız, lokal mevzuata uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdur.

 

Bu web sitesinde bahsedilen ürünler, ülkeye bağlı olarak, farklı ambalajlara, farklı paket boyutuna veya farklı harf veya işaretlere sahip olabilir.

 

BAYER ürünlerinin satışı

Genel Kullanım Şartlarımız ve Satış ve Teslimat Şartlarımız BAYER ile akdedilen bütün anlaşmalar için geçerlidir.

 

Geleceğe yönelik beyanlar

Bu web sitesi Bayer Grup yönetimi tarafından yapılan mevcut varsayımlara ve tahminlere dayanarak yapılan geleceğe yönelik beyanlar içermektedir. Çeşitli bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler ve diğer faktörler, şirketin mevcut tahmin sonuçları, mali durumu, gelişimi ve performansı ve burada sunulan tahminler arasında bazı farklılıklara yol açabilir.