Update on COVID-19 / COVID-19 Bilgilendirme

Korona Virüs Pandemiğine dair Taahhüdümüz

Dünyanın dört bir yanındaki hastalar, tüketiciler, çiftçiler ve paydaşlarımıza,

 

İnsanlar, nesillerdir Bayer’e, daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için sunduğu çözüm önerileri ve yüksek kalitedeki gıdaların güvenilir tedariği konularında güveniyor.

 

Küresel koronavirüs salgınını yaşadığımız bugünlerde, en temel insan ihtiyaçlarından ikisi olan sağlık ve beslenme daha da önem kazanıyor.

 

Bu nedenle, Bayer’de 100.000’den fazla çalışanımız temel bazı önceliklere odaklanıyor.

 

Bunlardan ilki: Çalışanlarımızın ve tüm dünyada yaşadığımız ve çalıştığımız toplumların güvenliğini ve refahını korumak. Bu nedenle tesislerimizde enfeksiyon risklerini en aza indirmeyi amaçlayan geniş kapsamlı tedbirler uyguladık. Virüsten etkilenen bölgelerdeki Bayer çalışanları, evden çalışmaya teşvik ediliyor. Sadece sahada görevlerini yerine getirebilen çalışanlar için, geliştirilmiş güvenlik ve sosyal mesafelendirme uygulamalarına başlandı.

 

İkincisi: Dünyanın dört bir yanındaki son derece kararlı çalışanlarımız tarafından yönetilen operasyonlarımızda iş sürekliliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Hastanelere, doktorlara, hastalara, tüketicilere ve çiftçilere sürdürülebilir ürün ve hizmet tedariği sağlamak en önemli önceliğimizdir. Hepinize karşı sorumluluğumuz ve bağlılığımız çok büyük – ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız!

 

Son olarak: Sahip olduğumuz bilgi ile virüsle mücadeleyi desteklemeye çalışıyoruz. Olağanüstü koşullar, olağanüstü düzeylerde destek gerektirir ve biz de bu desteği vereceğiz. Hükümetleri, sağlık otoritelerini ve toplulukları ilaç, malzeme ve finansal kaynaklarla destekliyoruz.

 

Bayer’de, her birimize güvenebilirsiniz. “Daha İyi Bir Yaşam için Bilim” misyonumuzla, bu kriz sırasında ve sonrasında dünyanın sağlık ve beslenme ihtiyaçlarına hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.

 

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımla,

 

Werner Baumann Bayer AG Ceo’su

 

quote-werner-baumann