Zorlu Şartlara Göre Değişen İhtiyaçlar

Bayer Tüketici Sağlığı markalarından Redoxon, günümüzdeki zorlu şartları göz önüne alarak ürün ailesini Redoxon Pro ile genişletiyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çözümler sunan Redoxon ailesinin en gelişmiş formülüne sahip yeni üyesi Redoxon Pro, “Zorlu Şartlarda Profesyonel Destek” yaklaşımıyla hayat koşuşturmacasında kendini her zaman iyi hissetmek isteyenlerin yanında olmak için gerekli desteği sağlıyor.

 

Farklı şartlara farklı çözümler

Yorucu şartlar altında günlerini geçiren insanların içinde bulundukları durumlar ihtiyaçlarını da etkiliyor. Uzun çalışma saatleri, toplantılar, bitmesi gereken projeler, trafik, yetersiz beslenme, stres ve kalabalık alanların yarattığı olumsuz faktörler karşısında daha fazla desteğe ihtiyaç duyulması kaçınılmaz oluyor. Birbirini tamamlayan, geniş bir ürün ailesine sahip olan Redoxon ise, bu ihtiyaçlara uygun şekilde farklı ürünleriyle birçok farklı destek sağlıyor. 1000mg C vitamini içeren formülüyle Redoxon C Vitamini “Temel Destek“ sağlarken, ailenin belki de en bilinen ve C, D vitaminlerine ek çinko içeren formülasyona sahip Redoxon Üçlü Etki ürünü “Kapsamlı Destek“ sağlıyor. Şimdi ise Aileye yeni katılan ve özenle seçilmiş vitamin, minerallerden oluşan formülüyle Redoxon Pro ile “Profesyonel Destek“ sağlama yolunda emin adımlarla ilerliyor.“

 

Redoxon Pro Lifestyle

 

Profesyonel destek arayanlara; Redoxon Pro

Kalabalık mekanlar, toplu taşıma ortamları ve hava değişimleri günlük yaşamda farkında olmasak da bizler için zorlayıcı olabiliyor. Redoxon, modern yaşamın getirisi olan bu şartlar karşısında kişilerin yanında olduğunu hissettiriyor. Redoxon ailesinin en gelişmiş formülü Redoxon Pro içerdiği 11 vitamin ve mineral ile tam da bu zorlu şartlarda ihtiyaç duyulan profesyonel desteği sağlıyor. Yetişkinler için bağışıklığın normal fonksiyonunu destekleyen C, D vitaminleri, çinko ve selenyum içeren Redoxon Pro, yaşam tarzları ve çalışma ortamları gereği daha zorlayıcı şartlar altında olanların farklı ihtiyaçlarına dikkat çekiyor. Redoxon Üçlü Etki ve Redoxon C Vitamini ürünlerinin ardından profesyonel destek sağlayan Redoxon Pro ile ailesini genişleten Redoxon, herkesin yıl boyunca, farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler sunuyor.

 

Redoxon Pro Hakkında

Redoxon Ailesi’nin en gelişmiş formülü olan Redoxon Pro, tam 11 vitamin ve mineral içerir. İçeriğindeki C, D vitaminleri, çinko ve selenyum bağışıklığın normal fonksiyonunu destekler. Kullanışlı suda eriyen efervesan tabletler, su içerisinde hızlıca çözünür ve kolayca emilir. Portakal aromalıdır ve 11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.