Redoxon’la “Gardını seç”

Redoxon, dijital mecradaki yeni reklam filmiyle herkes için bir Redoxon olduğunu vurguluyor. Kampanya ile farklı yaşam tarzlarının gerektirdiği farklı ihtiyaçlara vurgu yapılıyor.

 

Genişleyen ürün ailesiyle farklı yaşam tarzlarının gıda takviyesi ihtiyaçlarına cevap vermeye başlayan Redoxon, üç farklı ürününü tanıttığı reklam filmini dijital mecrada izleyiciye sunuyor. Herkesin kendi ihtiyaçlarına göre Redoxon’unu seçerek gardını aldığı filmde, “İster uzun bir aradan sonra ofise dönmüş olun, ister evde sakin bir yaşam sürüyor olun, ister macera peşinde koşun, size uygun bir Redoxon mutlaka var.” mesajı veriliyor.

 

Yeni reklam filminde, kalabalık ortamlarda daha sık zaman geçiren, toplu taşıma kullanan, uyku ve beslenme düzeni zaman zaman bozulabilen, seyahat edip hava değişimine maruz kalanlar için C, D vitamini ve selenyumlu içeriği ile öne çıkan Redoxon Pro, çok yönlü bir yaşam tarzına sahip kapsamlı destek sağlayanlar için Redoxon Üçlü Etki ve sakin yaşarken kendine iyi bakmayı da ihmal etmeyenler için temel destek sağlayan Redoxon C Vitamini öne çıkarılıyor.

 

90’ların en popüler şarkılarından “Kendine gel” şarkısı “Gardını seç” olarak uyarlanan reklam filmi, dijital dünyanın renkliliği ve dinamizmine uygun, keyifle izlenecek bir kampanya çalışması olarak rakiplerinden ayrışmayı hedefliyor.

Mullen Lowe İstanbul tarafından yaratılan film, 3 kopya ile dijital mecralarda yayında.

 

 

KÜNYE Bilgileri:

Reklamveren: Bayer Türk, Redoxon

Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Tuğçe Naz Güngör, Bige Topçu, Ezgi Küçüknane

Reklam Ajansı: Mullen Lowe Istanbul

Yaratıcı Yönetmen: Nadir Aydın

Ajans Prodüktörleri: Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı

Kreatif Grup: Kübra Demirkaya, Sedef Karakaş

Strateji Planlama: Yusuf Mutlubaş, Alper Çetik

Müşteri Grubu: Ceyda Coşkun, Ceren Kaban, Ilgım Kurşun

Dijital Grup: Ceren Kaplan, Bartu Kafa

Görüntü Yönetmeni: Birkan Yorulmaz

Sanat Yönetmeni: Fırat Uçan

Yapım Şirketi: Autonomy

Prodüktör: Murat Pekin

Yönetmen: Gazali Görüryilmaz

Medya Planlama: Mediacom

Pr Ajansı: Sobraz

Cast: İrem Karakaş, Cihat Parıltı, Aycan Kalem

Prodüksiyon Danışmanı Hilal Erdebil