Redoxon Ürünleriyle Her Dönem Gardınızı Alın

Redoxon, günümüzün zorlu şartlarında, farklı ihtiyaçlara uygun şekilde geliştirdiği ürünleriyle size destek oluyor. İçeriğindeki C, D vitaminleri ve çinko bağışıklığın normal fonksiyonunu destekliyor. Redoxon; C Vitamini, Üçlü Etki ve Pro formlarıyla farklı ihtiyaçları olan kişilere, yaşam tarzlarına uygun seçenekler sunuyor.

 

Günümüzün zorlu şartları, vücudun stres seviyesi, hormon dengesi ve beslenme alışkanlıklarıyla bağlantılı olarak, bağışıklık sistemini de etkileyebiliyor. Stresli ve zorlu şartlar altında zaman geçirme, kalabalık alanlar gibi çeşitli faktörlerin de etkisiyle günlük yaşamda daha fazla desteğe ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu noktada bağışıklığın normal fonksiyonunu desteklemesi için sağlıklı beslenme, spor, stres azaltıcı aktiviteler büyük önem taşıyor.

Geniş bir ürün ailesine sahip olan gıda takviyesi Redoxon ise, farklı yaşam tarzlarına, farklı koşullara ve farklı ihtiyaçlara göre geliştirdiği ürünleriyle kişilere ihtiyaç duyduğu desteği sağlamayı amaçlıyor.

 

“Profesyonel destek” arayanlar için yeni Redoxon Pro

Redoxon; kalabalık ortamlarda daha sık zaman geçiren, toplu taşıma kullanan, yetersiz uyku ve beslenme düzenine sahip, sıkça seyahat eden, hava değişimlerinden önemli ölçüde etkilenenleri selenyumlu içeriği ile ön plana çıkan “Redoxon Pro” ile destekliyor. Yaşam tarzları ve çalışma ortamları gereği daha zorlayıcı koşullara sahip olan kişiler için geliştirilen Redoxon Pro, günlük yaşamda “profesyonel destek” arayanlara hitap ediyor. Redoxon’un en gelişmiş formülüne sahip olan Redoxon Pro’nun içerisindeki C, D Vitaminleri, çinko ve selenyum bağışıklığın normal fonksiyonunu destekliyor. Ürünün içerisinde toplam 11 vitamin ve mineral bulunuyor.

 

“Kapsamlı bir destek” için C, D vitamini ve çinkolu Redoxon Üçlü Etki

Redoxon’un çok yönlü ve hareketli bir yaşam stili olan, zaman zaman kalabalık ortamlarda da bulunabilen kişiler için de Redoxon Üçlü Etki formülü bulunuyor. Redoxon Üçlü Etki; 1000 mg C Vitaminine ek olarak, içerdiği D Vitamini ve çinko ile kapsamlı bir destek sağlıyor. İçerisindeki C, D vitaminleri ve çinko bağışıklığın normal fonksiyonunu destekliyor.

 

“Temel destek” için yeni Redoxon C Vitamini

Redoxon C Vitamin; görece daha sakin yaşam tarzına sahip ancak dolu dolu yaşayan kişiler için de “temel desteği” Redoxon C Vitamini ürünüyle veriyor. İçerisindeki 1000 mg C vitamini; bağışıklığın normal fonksiyonunu destekliyor. Yeni Redoxon C Vitamini, vitamin desteklerini ayrı ayrı (mono) kullanmak isteyen tüketiciler için de Bayer güvencesiyle C vitamini desteği sağlıyor.

 

Redoxon Pro Hakkında

Redoxon Ailesi’nin en gelişmiş formülü olan Redoxon Pro, tam 11 vitamin ve mineral içerir. İçeriğindeki C, D vitaminleri, çinko ve selenyum bağışıklığın normal fonksiyonunu destekler. Portakal ve mandalina aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tablet 1 bardak su içinde eritilerek içilir.11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.

 

Redoxon Üçlü Etki Hakkında

Redoxon Üçlü Etki, C, D Vitamini ve Çinko içeren takviye edici gıdadır. İçeriğindeki C, D vitamini ve Çinko ile bağışıklığın norma fonksiyonuna katkıda bulunur. Redoxon Üçlü etki portakal aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tablet 1 bardak su içinde eritilerek içilir. 1 efervesan tablet 1000 mg C Vitamini, 10 mcg D Vitamini ve 10 mg Çinko içerir. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.

 

Redoxon C Vitamini Hakkında

Redoxon C Vitamini, içeriğindeki 1000 mg C vitamini ile bağışıklığın normal fonksiyonunu destekler. Nomal beslenmenizin yanında günlük rutininizin bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Redoxon C Vitamini portakal ve mandalina aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tablet 1 bardak su içinde eritilerek içilir. 1 efervesan tablet 1000 mg C vitamini içerir. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.

 

*Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için gereklidir.

 


CH-20220401-40