Redoxon Pro, Zorlu Şartlarda Yanınızda

Bayer Tüketici Sağlığı ürünlerinden Redoxon Ailesi’nin en gelişmiş formülü yeni Redoxon Pro, reklam kampanyası ile izleyicilerin karşısına çıktı. Zorlu şartlar altında profesyonel destek sağlayan Redoxon Pro’nun reklam filminin yönetmen koltuğunda Çağatay Kaya oturuyor.

 

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmak amacıyla ürün ailesine eklenen yeni Redoxon Pro, reklam filminde gerek çalışma hayatındaki gerek günlük hayattaki zorlayıcı şartlara odaklanıyor. Redoxon ailesinin en gelişmiş formülüne sahip yeni üyesi Redoxon Pro, “Zorlu Şartlarda Profesyonel Destek” sloganıyla hayatın içinde kendini her zaman iyi hissetmek isteyenlerin yanında olmak için gerekli desteği sağlıyor.

 

Redoxon Aile

 

Yetişkinler için bağışıklığın normal fonksiyonunu destekleyen C, D vitaminleri, çinko ve selenyum içeren Redoxon Pro, modern yaşamın parçası haline gelen yüksek stres düzeyi, yetersiz beslenme, yetersiz uyku, kalabalık alanlar ve hava değişimi gibi belli tehditler karşısında bireyin yanında olduğunu hissettiriyor. Filmde, hayatın hareketli anlarına dair karelere yer veriliyor.

 

Redoxon C Vitamini ve Redoxon Üçlü Etki ürünlerinin ardından profesyonel destek sağlayan yeni Redoxon Pro ile ailesini genişleten Redoxon, her bireyin farklı ihtiyaçlara sahip olabileceğini biliyor ve bunlara karşılık bir çözüm sunuyor. Ailenin en gelişmiş formülüne sahip olan üyesi Redoxon Pro, tam 11 vitamin ve mineral içeriyor, içeriğindeki C, D vitaminleri, çinko ve selenyum bağışıklığın normal fonksiyonunu destekliyor.

 

KÜNYE:

Reklamveren: Bayer Türk, Redoxon

Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Tuğçe Naz Güngör, Bige Topçu, Ezgi Küçüknane

Reklam Ajansı: Mullen Lowe

Yönetmen: Çağatay Kaya

Prodüksiyon: PTOT

 

Redoxon Pro Hakkında

Redoxon Ailesi’nin en gelişmiş formülü olan Redoxon Pro, tam 11 vitamin ve mineral içerir. İçeriğindeki C, D vitaminleri, çinko ve selenyum bağışıklığın normal fonksiyonunu destekler. Portakal ve mandalina aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. Tabletler 1 bardak su içinde eritilerek içilir.11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.

 

Redoxon Üçlü Etki Hakkında

Redoxon Üçlü Etki, C, D Vitamini ve Çinko içeren takviye edici gıdadır. İçeriğindeki C, D vitamini ve Çinko ile bağışıklığın norma fonksiyonuna katkıda bulunur. Redoxon Üçlü etki portakal aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. Tabletler 1 bardak su içinde eritilerek içilir. 1 efervesan tablet 1000 mg C Vitamini, 10 mcg D Vitamini ve 10 mg Çinko içerir. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.

 

Redoxon C Vitamini Hakkında

Redoxon C Vitamini, içeriğindeki 1000 mg C vitamini ile bağışıklığın normal fonksiyonunu destekler. Nomal beslenmenizin yanında günlük rutininizin bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Redoxon C Vitamini portakal ve mandalina aromalıdır ve efervesan tablet formundadır. Tabletler 1 bardak su içinde eritilerek içilir. 1 efervesan tablet 1000 mg C vitamini içerir. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur.