Çarşamba - Ekim 10, 2018

Redoxon Kids’le Çocuklar Okul Döneminde Gardını Alıyor

Dünyada milyonların kullandığı bağışıklık desteği Redoxon içeriğindeki C, D vitamini ve Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekliyor, böylelikle çocuklar “Redoxon Kids’le Gardını Alıyor”.

Yeni okul dönemi tüm hızıyla başladı! Hal böyle olunca sınırları aşan, yerinde duramayan çocuklarını korumak için çözüm arayan ebeveynlere daha çok iş düşüyor ve bu ortamlardaki etkileşimden kaynaklı tehditlere karşı bağışıklık sistemini desteklemek gerekebiliyor.

Dünyada milyonların kullandığı bağışıklık desteği Redoxon markasının 4 yaş ve üstü çocuklar için özel olarak geliştirdiği “Redoxon Kids ürününün içerisindeki C, D vitamini ve Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor”. Ebeveynler, mevsim değişiklikleri, okula dönüş zamanı, servis ve ortak eşya kullanımı, yoğun sportif faaliyet ve sınav dönemleri gibi bağışıklığı tehdit altında bırakabilen durumlara karşı Redoxon Kids’in desteğini alarak yeni okul dönemine karşı gardını alıyor.

4-10 yaş grubunun günde 2, 11 yaş üstü çocukların ise günde 3 adete kadar alabileceği yeni ürün, ilgili yaş kategorisinin sevebileceği portakal, çilek ve papaya aromalı çiğnenebilir formuyla satışa sunuluyor.

Redoxon Kids içeriğindeki C, D vitamini ve çinko ile yıl boyunca çocuklarının bağışıklık sistemini tehdit edebilen etkenlere karşı gardını almak isteyen ebeveynlerin yanında!

Redoxon Kids Hakkında

Redoxon Kids C, D Vitamini ve Çinko içeren takviye edici gıdadır.

L.TR.MKT.CH.09.2018.2667