Perşembe - Ekim 15, 2020

Baykuş Ödülleri’nde Bepanthol Baby’e İçgörülü Araştırma Ödülü!

Bepanthol Baby, “I love You Baby” kampanyası için IPSOS ile birlikte gerçekleştirdiği araştırmayla, bronz Baykuş Ödülü kazandı. Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından en başarılı araştırma projelerinin ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri’nde İçgörü Geliştirme/Ortaya Çıkarma Araştırmaları kategorisinde ödüle layık görülen proje, millenial anne-babaların yaklaşımlarını ortaya koyuyor.

 

Daha Fazla
Pazartesi - Ekim 12, 2020

Bayer Tedarik Zinciri Yönetimi’nde Üst Düzey Atama

Banu Akyıldız, 1 Ekim 2020 tarihi itibari ile Bayer Türkiye ve İran Tedarik Zinciri Grup Müdürü sorumluluklarının yanı sıra METAP Bölgesi Tüketici Sağlığı Proseslerinden sorumlu olmuştur.

 

Daha Fazla
Perşembe - Ekim 01, 2020

Bayer Türk’ten Üst Düzey Atama

Gökhan Vergon, Bayer Tarım Ürünleri/Çevre Sağlığı PMPH (Haşere ile Mücadele, Kamu Sağlığı Ticari Operasyonlar) Kuzey Amerika Bölge Direktörü olarak atandı.

 

Daha Fazla
Cumartesi - Eylül 26, 2020

Bayer Dünya Çapında 100 Milyon Kadına Yardım Etmeyi Hedefliyor!

  • Bayer, düşük ve orta gelirli ülkelerde 100 milyon kadına yardımda bulunma hedefini 26 Eylül Dünya Korunma Günü’nde açıkladı.
  • 60 yıldır dünya çapında kadınlara güvenilir aile planlaması sağlamaya ve planlanmamış gebeliklerin sayısını azaltmaya kendini adıyan Bayer, Türkiye’deki kadınları en güvenilir kaynak olan hekimler aracılığıyla dijital platformlarda bilgilendirmeye devam ediyor.
Daha Fazla
Çarşamba - Eylül 23, 2020

Supradyn Energy, Voleybolun Yaşam Enerjisi Sponsoru Oldu!

Yoğun yaşam temposundan dolayı spor geri plana atılmasın, herkesin yaşamında yer edinsin diye 2018 yılından bu yana spora desteğini sürdüren Supradyn Energy, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliği ile Voleybol’un Yaşam Enerjisi Sponsoru oldu. Supradyn Energy, Misli.com Sultanlar Ligi ve Filenin Sultanları’na sağladığı sponsorlukla, Türkiye’de sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edecek.

 

Daha Fazla
Cuma - Eylül 11, 2020

Supradyn Energy, Basketbol’un Yaşam Enerjisi Sponsoru Oldu!

Yoğun yaşam temposundan dolayı spor geri plana atılmasın, herkesin yaşamında yer edinsin diye 2018 yılından bu yana spora desteğini sürdüren Supradyn Energy, Türkiye Basketbol Federasyonu ile yaptığı iş birliği ile Basketbol’un Yaşam Enerjisi Sponsoru oldu. Supradyn Energy, ING Basketbol Süper Ligi’ne sağladığı sponsorlukla Türkiye’de sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edecek.

 

Daha Fazla
Pazartesi - Eylül 07, 2020

Bayer Türk’te Üst Düzey Atama

Çiğdem Sarıyıldız, Bayer İlaç Türkiye ve İran Ülke Ruhsatlandırma Müdürü olarak atandı.

 

Daha Fazla
Pazartesi - Ağustos 31, 2020

Bayer Türk’ten Global Üst Düzey Atama

Ecz. Oya Gözeler, Radyoloji Türkiye ve İran Ülke Müdürü görevinden, Bayer Manyetik Rezonans Kontrast Madde Global Marka Takım Liderliği‘ne atandı.

 

Daha Fazla
Cuma - Ağustos 28, 2020

GençBizz Lise Girişimcilik Programı

Genç Başarı Eğitim Vakfı ile birlikte bu yıl ikincisini düzenlediğimiz GençBizz Lise Girişimcilik Programı’nın Türkiye ve Avrupa Finali gerçekleşti.

 

Daha Fazla
Pazartesi - Ağustos 10, 2020

Bayer Türkiye’deki Startup Ekosistemine Destek Vermeye Devam Ediyor

  • Türkiye’deki girişimcilere ve Startup ekosistemine destek veren Bayer, sağlık alanındaki şirketleri tanıtmak adına bir Girişimci Haritası hazırladı.
  • Hazırlanan Girişimci Haritası’nda 11 farklı kategoride 107 startup yer alıyor.
  • Girişimci Haritası’nda yer almak isteyen Startuplar grants4apps.tr@bayer.com adresine başvurabilecek.
Daha Fazla