G4A Turkey 2022’ye Başvurular Devam Ediyor

Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey 2022’ye başvurular tüm hızıyla devam ediyor.

Online olarak gerçekleşecek programa bu yıl; sağlık ve tarım alanında dijital çözümler sunan girişimler katılabilecek.

16 Mart Çarşamba günü düzenlenecek online buluşmada girişimciler program ile ilgili sorularına yanıt bulabilecek.

 

Bayer’in bu yıl beşincisini düzenlediği G4A Turkey 2022 Girişim Hızlandırma Programı’na başvurular 20 Mart’a kadar devam ediyor. Başvuruların https://countries.g4a.health/turkey/ web sitesi üzerinden alındığı programa bu yıl; Bayer’in İlaç, Tüketici Sağlığı ve Tarım Ürünleri iş birimlerine yönelik, sağlık ve tarım alanlarında dijital çözümler sunan girişimler seçilecek.

 

G4A Turkey

 

Online olarak gerçekleşecek G4A Turkey 2022’ye başvuracak girişimlerden; sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir iş modeline, yalın bir ürüne veya prototipe sahip ya da satış aşamasında olması beklenecek. Bayer yöneticileri ve mentorları tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda; programa seçilecek tüm girişimciler 100 gün boyunca online eğitim ve mentorluk desteği alırken seçilecek girişimler arasından üçüne, her iş birimi için 1 girişime, 100.000’er TL hibe desteği verilecek. Ayrıca Bayer sunduğu iş birliği imkânları ile tüm girişimcilerin iletişim ağlarını genişleterek ürünlerini geliştirmelerine katkıda bulunacak.

 

Tüm girişimciler Online Buluşma (Meetup) etkinliğine davetli
Programla ilgili merak edilen tüm soruları cevaplamak adına Bayer, 16 Mart Çarşamba günü saat 17.00’de Zoom üzerinden bir online buluşma (Meetup) etkinliği gerçekleştirecek. Online buluşmaya programla ilgili bilgi almak isteyen herkes katılabilir.

 

Online Buluşma (Meetup) kayıt linki:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwpd-GrrT0oG9BurDRZGInpeY6fNgv4loes