Animal Health / Hayvan Sağlığı

Bayer Türk, Hayvan Sağlığı iş birimimizle Türkiye geneline yaygın dağıtım kanalları ve profesyonel yönetim felsefesi ile ülkemizde veteriner ilaçları sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

Bayer Türk Hayvan Sağlığı; Kanatlı Hayvanlar, Çiftlik Hayvanları ve Ev Hayvanları alanlarında Türkiye ve Orta Doğu ülkelerine hizmet vermektedir. “İnsan sağlığı için hayvan sağlığı” felsefesinden yola çıkarak öncelikli hedefini her ne kadar hayvan sağlığı oluştursa da, nihai amacını insan sağlığı olarak benimsemiştir. Bu amaçla GMP, GLP 'ye uygun olarak yüksek kalite standartlarında Türkiye ve Avrupa ülkelerinde üretilen veteriner ilaçları, pazarda hekimlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Ürünlerimiz gerek koruyucu uygulamalar, gerekse de tedavide kullanılarak, Zoonoz (hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar) karakterindeki hastalıkların bulaşmasını önler ve daha sağlıklı hayvansal ürünler elde edilmesini sağlamaktadır.

Hedefimiz; hayvan sağlığı için yüksek kaliteli çözümler yaratmak, üretmek ve pazara sunmaktır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yardımcı olarak hayvan sağlığı ve yaşam kalitesini yükseltmekteyiz. Bu amaçla; insan sağlığı için hayvan sağlığı üretmekte olup etik bir anlayışla her geçen gün daha yüksek bir kalite çizgisi ile çalışıyoruz.

“Daha İyi Bir Yaşam için Bilim” sloganı ile vurguladığımız vizyonumuz içerisinde halen çözümü bulunmayan veya korunmaya ihtiyaç duyulan hastalıklar için yeni ürünlerin geliştirilmesi ve güncel bilimsel gelişmelerin veteriner hekimlerimize aktarılmasının sağlanması yer almaktadır. Ülkemiz hayvancılık sektörünün daha da gelişmesi ve Türk Veteriner Hekimlerinin başarısında yüksek kaliteli ürünlerimizin büyük katkıda bulunduğuna inanmaktayız.

 

 


Hayvan sağlığı bölümümüzle ilgili daha detaylı bilgi için http://hayvansagligi.bayer.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.