Bepanthol Derma’nın Yeni Kampanyası ile Cildini Her Gün Yeniden Sev

Bepanthol Derma’nın Yeni Kampanyası ile Cildini Her Gün Yeniden Sev

Cildin farklı bölgelerinin bakım ihtiyacını karşılayan ürünler sunmak için portföyünü zenginleştirmeye devam eden Bepanthol Derma, yeni reklam filmini yayınladı. Kendine ve cildine bakmanın yarattığı pozitif duygu ile kampanyasını ören marka, “Cildini Her Gün Yeniden Sev” mesajını ekranlara taşıyor. Reklam filminde motivasyonu destekleyen bu değerli anlara Bepanthol Derma’nın geniş ürün ailesiyle eşlik ettiğinin altı çiziliyor.

 

Bepanthol Derma el, yüz ve cilt bölgeleri için farklı cilt bakım ihtiyaçlarına özel geliştirdiği ürünler sunan Bepanthol Derma Ailesi ile yeni bir reklam kampanyası hayata geçirdi. “Cildini Her Gün Yeniden Sev” isimli kampanyada, cildin ve ruhun ihtiyacı olan kendine özel anların tadını çıkarmanın önemi ekrana taşındı.

 

Bepanthol Derma

 

Geniş Bepanthol Derma Ailesi ile her gün sev cildini, kendini!

 

Bepanthol Derma yeni reklam filmiyle dans etmekten yürüyüşe çıkmaya, can dostuyla vakit geçirmekten anın tadını çıkarmaya kadar kendini ve cildini her gün sevmenin yarattığı motivasyonu ekranlara taşıyor. Pozitif olma durumunu destekleyen bu küçük ama değerli anlarda Bepanthol Derma da daima o anda oluyor, insanları sarıp sarmalayan ciltlerinin bakımı için çeşitli ürünleriyle gerçek bir cilt bakım imkanı sunuyor.

 

Bepanthol Derma, içerdiği provitamin B5, niasinamid ve doğal yağlardan oluşan bakım kompleksiyle cildin pürüzsüz, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. TV, dijital platformlar ve açık hava mecralarında yayınlanan reklam filminin çekimleri İstanbul’un farklı yerlerinde beş günde tamamlanırken yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık yer alıyor.