Bayer,“Vegetables By Bayer” adlı Yeni Marka Platformunu Hayata Geçirdi

Bayer’in önde gelen iki markası Seminis® ve De Ruiter®, “Vegetables by Bayer”şemsiyesi altında birleşti. Yeni marka kimliği ile Bayer, müşterilerine ve iş ortaklarına yeni ve heyecanlı yollarla değer sağlayacak.

Bayer; üreticileri ile iş ortaklarına duyduğu sorumluluk ve bağlılık doğrultusunda güvenilen iki markası Seminis® ve De Ruiter®’i tek bir ortak amaç altında birleştirerek “Vegetables by Bayer” adlı yepyeni bir marka kimliği yarattı.

 

Vegetables By Bayer

 

Müşterilerle daha güçlü bir bağ

Seminis® ve De Ruiter® markası altındaüreticilere 20’den fazla farklı ürün ve binlerce yenilikçi tohum çeşidi ile farklı tipte açık tarla ve örtü altı üretim alanlarında uzun yıllardanberi modern çözümler sunan Bayer;“Vegetables by Bayer” adlıyepyeni marka kimliği ile bundan sonraki her adımdaüreticilere, iş ortaklarına, tüketicilere ve tüm dünyaya;genişleyen iş birlikleri, verimi artıran hedefler, yeniliğe ve sürdürülebilirliğe odaklananyatırımlar aracılığıyla değer sağlamaya yönelik daha derin bir taahhütte bulunuyor.

 

Yeni marka kimliği hakkında Bayer Global Sebze Tohumları Başkanı Inci Dannenberg:“Bayer’in birinci sınıf uzmanlarını ve kaynaklarını bir araya getirdiği yeni ‘Vegetables by Bayer', Seminis® ve De Ruiter® markalarımızla müşterilere ve iş ortaklarımıza yeni ve heyecanlı yollarla değer sunmamızı sağlayacak” yorumunda bulunuyor.

 

Yeni marka lansmanının, meyve ve sebze tüketiminin faydaları konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan Birleşmiş Milletler’in “2021 Meyve ve Sebze Yılı” ilanı ile aynı dönemde gerçekleştiğini hatırlatan Dannenberg:”Endüstri lideri Ar&Ge’mizden piyasanın gelişen ihtiyaçlarını karşılayan tohumun ötesine geçen özel çözümlere kadar ‘Vegetables by Bayer’, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olma ve böylece daha sağlıklı, daha sürdürülebilir bir dünya geliştirmeye olan taahhüdümüzü yansıtıyor” diyor.

 

Daha fazla bilgi için vegetables.bayer.com ’u ziyaret edebilirsiniz.