Bayer Agro Arena Etkinliği’nde Mısır Üreticileriyle Buluşuyor

  • Bayer Tarım Ürünleri ekibi, 4 - 6 Eylül tarihleri arasında Manisa Muradiye Muhasebe Çiftliği’nde gerçekleştireceği “Agro Arena Mısır” etkinliği kapsamında üreticiler ile buluşuyor.
  • Bayer’in mısır üreticilerine sunduğu tüm mısır çözüm paketi hakkında bilgilerin aktarılacağı etkinlikte üreticiler; verimli ve kaliteli üretim için geliştirilen DEKALB mısır çeşitleri, bitki koruma ürünleri, hassas ekim metodu gibi yeni tarımsal teknikler ile Bayer’in son geliştirilen dijital teknolojileri hakkında bilgi alma imkânı bulacak.

 

Bayer Tarım Ürünleri ekibi, 4 - 6 Eylül tarihleri arasında Manisa Muradiye Muhasebe Çiftliği’nde gerçekleştireceği “Agro Arena Mısır” etkinliği kapsamında üreticiler ile buluşuyor.

 

Bayer Tarım Ürünleri ekibinin, üç gün boyunca danelik ve silajlık olmak üzere mısır yetiştiriciliğinde dikkat edilmesi gereken tüm hususları ve bu alandaki Bayer yeniliklerini aktaracağı etkinlikte ziyaretçiler, kaliteli ve yüksek verim için tercih edebilecekleri DEKALB mısır çeşitlerini tarla koşullarında görebilecek.

 

Standları ve deneme istasyonlarını gruplar halinde gezerek alanında uzman kişilerden detaylı bilgi alabilecek olan üreticiler; Bayer’in mısır bitki koruma çözümlerini, yenilikçi dijital teknolojilerini yakından tanıma fırsatı bulacak. Etkinlikte güvenli ürün kullanımı ile dikkat edilmesi gereken noktaların altı çizilecek. Katılımcılar, aynı zamanda mısıra dair tüm sorularını üç gün süresince etkinlikte bulunacak olan Ege Bölgesi Bayer mısır uzmanlarına sorma şansı yakalayacak.

 

Bayer Agro Arena Etkinliği