Bayer Türkiye’deki Startup Ekosistemine Destek Vermeye Devam Ediyor

  • Türkiye’deki girişimcilere ve Startup ekosistemine destek veren Bayer, sağlık alanındaki şirketleri tanıtmak adına bir Girişimci Haritası hazırladı.

  • Hazırlanan Girişimci Haritası’nda 11 farklı kategoride 107 startup yer alıyor.

  • Girişimci Haritası’nda yer almak isteyen Startuplar grants4apps.tr@bayer.com adresine başvurabilecek.

healthmap-v11-all-tr-content

 

Bayer; bu yıl üçüncü kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey ile birlikte Türkiye’de kurulan sağlık alanındaki Startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla güncel bir Girişimci Haritası hazırladı.

 

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için oluşturulan bu harita ilaç, telesağlık, kişisel sağık, kadın sağlığı, medikal cihaz ve görüntüleme gibi birçok sağlık alt başlığını içeriyor. Bayer, sosyal medya hesaplarında ayrıca çeşitli mecra ve platformlarda Girişimci Haritası’nı paylaşarak Startup’lara iletişim desteği de sağlayacak.

 

Değerlendirmeler sonucu Startuplar haritada yer alabiliyor

Girişimci Haritası’nda yer almak isteyen ve sağlık alanında çalışan Türk girişimci şirketlerin; logo, şirket unvanı, çalışma alanı ve mevcut internet sayfalarının iletişim detaylarını grants4apps.tr@bayer.com adresine göndermesi gerekiyor. Bayer yöneticileri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda Startup şirketleri haritada yer alabilecek.